feat0

Akşam ezanını erken okuyan Rizelinin komik tepkisi

Akşam ezanını 8 dakika erken okumaya başlayan görevliyi camiye giren köylü durdurdu. Cami görevlisi ile köy sakinleri arasındaki ilginç diyalog mikrofon açık unutulunca hoparlöre yansıdı....

feat2

Ramazan'ın unutulmazları: Memati orucunu bozuyor

Ramazan ayının unutulmazlarından olarak hafızalara kazanan bir sahne de Kurtlar Vadisi'nden.....

feat3

Devlet Bahçeli TOP-10 Listesi

Devlet Bahçeli'nin paylaşım sitelerinde en çok izlenen videoları....

feat4

Milletvekillerinin`Bize Adam Diyemezsiniz isyanı

Milletvekillerinin`Bize Adam Diyemezsiniz isyanı.güldürüyor.

feat5

Kemal Sunal dan muhtesem tahmin

Kemal Sunal`dan Yıllar Önce Beşiktaş Bursaspor Tahmini...

feat2

Recep İvedik 4 Fragman

Recep İvedik'in Maldivler'deki maceralarını anlatan serinin dördüncü filmi 21 Şubat'ta vizyona girecek.

feat2

Ağzıyla Klarnet Çalan Adam

Eskişehir'den Çorum'a gelen Ünal Sarıkaya, özel yetenekleri ile ilgi odağı oldu...

387.Parayla SEKS isteyen eşine dava açmis:)
Parayla SEKS isteyen eşine dava açtı
Bir keresinde 20 TL'ye razı ederek yatağa girebildim


Cinsel ilişki için kendisinden her seferinde 40 TL istediği gerekçesiyle karısı Amina P.’den ayrılmak için dava açan Süleyman P. “Bir keresinde 20 TL’ye razı ederek yatağa girebildim” dedi.

5 yıllık karısının, yatağa girmek için her seferinde 40 TL istemesine dayanamayan koca mahkemeye başvurdu. Duruşmada eşinin, cinsel ilişki için kendisinden sürekli para istediğini belirten 82 yaşındaki koca Süleyman P. “Bir keresinde param yoktu, 20 liraya razı ederek yatağa girebildim” deyince, hâkimve duruşma salonundakiler şaşkınlığa uğradılar. Süleyman P ile 56 yaşındaki eşi Amina P. duruşmaya avukatları olmadan geldiler.

SÜREKLİ YALNIZ YATIYORDU
Koca Süleyman P. evliliklerinin başlangıçta imam nikâhlı olduğunu, son 1.5 yılında ise resmi nikâh yaptığını belirterek, şunları söyledi:“Ancak kendisi, sürekli olarak kendi odasında yatmaya başladı. Yatağıma gelmek için benden para istiyordu. Her girişinde ben demecburen para veriyordum.” İlk eşinden 5 çocuğu bulunan Süleyman P.’nin bu sözleri, salonda büyük şaşkınlığa neden olurken, izleyenler gülmemek için kendilerini zor tuttu. Hâkim Mustafa Ateş, “Tam anlamak için soruyorum, nasıl yani, karınız cinsel birliktelik için para mı istiyor” diye sormak zorunda kaldı. Bu sırada hemen karşısında duran eşi Amina P.’nin gülmesine de iyice sinirlenen koca Süleyman P. ise “Evet hâkim bey. Son olarak iki kez 40’ar TL verdim. Hatta bir keresinde param yoktu, 20 TL’ye razı ederek yatağa girebildim” karşılığını verdi.


YORUM:
Bunlaridami duyacaktik.Bu nedir yaw:)git genç ceylan gibi kızlara ver o parayı :) ne yapacaksın pörsümüş karıyı demezlermi sana:)Kadın bu şahısla evlenmeden önce genel evde veya randevu evinde çalışmış ise eğer, ki muhtemel, bu durumda alışkanlık hasıl olmuş olabilir:)Beleş yapsa nolur.... Yaş 70 iş bitmiş demezlermi dede:)Adama yazik olmus.Zügürt Agadaki gibi 'Ben kari istiyem,everin beni'derse yandi esi:)kadin ticaretten anliyor:)iyimiş ya kadın bulmuş yolunu evliliğide kazanç haline getirmiş=)Zaten ayda bir istiyordur.ayda bi kerede karisina 40 tl vermis cokmu:))))

0 Yorum :

Yorum Gönder